Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                                          Simple plan

táák...Simple plan je moje nejoblibenější skupina.Vystupujou vní :  Pierre - hlavní zpěvák,David - gitarista , Chuck - bubny , Sebastian - gitarista, Jeff - gitarista.

Simple Plan je francouzsko-kanadská pop-punková kapela založená v Montrealu, v Quebecku. Kapela vydala tři studiová alba: No Pads, No Helmets...Just Balls (2002) a Still Not Getting Any... (2004) a Simple Plan (2008); a dvě live alba: Live in Japan 2002(2003) a MTV Hard Rock Live (2005). Všichni členové skupiny jsou kanadského občanství, ale francouzské národnosti, narozeni v provincii Quebec.

                                        

Obrazek

 

 

                                   Počátky (1995-2002)

Simple Plan začali v roce 1995 jako skupina pod názvem Reset ve složení Pierre Bouvier, Charles-André "Chuck" Comeau, Philippe Jolicoeur a Adrian White. Reset vystupovali po celé Kanadě s kapelami jako MxPx, Ten Foot Pole a Face to Face, ale to jim moc popularity nepřineslo. Jejich debutové album "No Worries" vyšlo v roce 1998. Krátce poté Comeau z kapely odešel kvůli studiu na vysoké škole. Dva roky nato se setkal se svými středoškolskými přáteli Jean-Françoisem "Jeff" Stincem a Sébastienem Lefebvrem, kteří měli každý vlastní kapelu, a společně si založili svou. Mezitím Reset vydali druhou desku s názvem No Limits (obě CD byly v roce 2006 vydány jako jednodiskové album).

                                               

Obrazek

 

 

                                         

Obrazek